Tijdens deze 12-daagse reis bezoek je drie Ionische eilanden: Lefkas, Kefalonia en Ithaka.
We reizen met een kleine groep, genieten van het Griekse eilandleven, maken mooie uitstappen en sluiten de dagen af op gezellige terrassen aan zee.
Deze reis is perfect voor mensen die graag samen reizen, maar niet afhankelijk willen zijn van een partner om op vakantie te gaan.
Ithaka
Het eiland van Odysseus. Klein, groen en authentiek. Ithaka voelt nog echt Grieks en ongerept.
Kefalonia
Het grootste Ionische eiland. Hier vind je ruige natuur, helderblauw water, grotten, uitzichtpunten en fijne stranden.
Lefkas
Lefkas staat bekend om zijn spectaculaire stranden met turquoise water en witte kliffen. Het eiland heeft een ontspannen sfeer en gezellige dorpen.
Reisbegeleidster Kim zorgt voor een ontspannen sfeer binnen een zeer gevarieerd programma.
Maar wil je een dagje niets doen? Geen probleem! Het strand is altijd dichtbij
Een combinatie van cultuur en natuur. Van lekker eten tot aan een spelletje doen. Van een archeologische vindplaats naar bootje varen in een grot.
Kleine groep tot maximaal 16 deelnemers– persoonlijk & gastvrij
Ik organiseer de reizen omdat ik jullie graag laat kennismaken met het Griekse eilandleven. Op deze kleinschalige reis is aandacht voor de deelnemers op al haar inclusieve excursies. Het is voor mij de perfecte combinatie van plezier beleven en verbinding make
17 mei tot 28 mei
17 mei vlucht van Amsterdam naar Preveza.
Met 2 busjes op de ferry naar Ithaka, inchecken hotel Mentor.
Volgens de Odyssee van Homerus was Odysseus koning van dit eiland. Hij bedacht het paard van Troje.
We verblijven 2 nachten in de hoofdstad Vathy.
De excursies zijn:
Daarna vertrekken we naar Keffalonia, de hoofdstad van Argostoli. Hier verblijven we 3 nachten.
De excursies zijn:
De laatste 6 nachten verblijven we in Vassiliki, in het zuiden van Lefkas, hotel Odeon.
Een fijn familiehotel met zwembad en aan zee.
Naast relaxen staan de volgende excursies op het programma:
de hike, naar de bron en waterval van Dafni
een dag op een ribboot naar het eiland Atokos waar we zwemmende varkentjes gaan voeren
hier bezoeken we ook de grot van het eiland Meganisi
optioneel bij te boeken: een Griekse kookworkshop op de Micro Farm en bezoek aan olijvenmuseum
dagje Lefkas-stad met bezoek aan klooster Faneromi
De Griekenlandreis van 2025 was een geweldige ervaring. Absolute hoogtepunten vond ik de ribboat excursie naar de zwemmende varkentjes en de dolfijnen. En de kookworkshop op Lefkas vond ik ook geweldig. We hebben er zo van genoten! De groep was heel gezellig en het was ook fijn dat er ruimte was voor ontspanning de laatste drie dagen. Omdat ik Lefkas al eens had bezocht was een paar dagen strand precies wat ik wilde.
Wilma
Mooie trips over de 3 eilanden, gezelligheid en veel vrije tijd die regelmatig met de hele groep werd doorgebracht. Cultuur, natuur en plezier staan hoog in het vaandel van Indereiskoffer.
Gerard
1-persoonskamer: € 1999,- p.p.
2-persoonskamer: € 1599,- p.p.
Wil jij mee op deze onvergetelijke Griekenland ervaring?
Meld je dan snel aan of neem contact met mij op als je vragen hebt.
Deze website maakt gebruik van cookies om je ervaring te verbeteren. Indereiskoffer gaat ervan uit dat je hiermee akkoord gaat, maar je kan je afmelden als je dat wilt. Accepteren Lees meer